Adana kalp damar cerrahisi doktoru Prof. Dr. H. Tarık Kızıltan

Çalışma Saatleri Pzt - Cu : 09:00 - 18:30

Randevu ve Sorularınız+90 532 576 2894

Hasta Yorumları

Kalp Damar Cerrahisi doktoru Prof. H. Tarık Kızıtan tedavileri, kalp ameliyatı, kroner bypass ameliyatı, varis tedavisi hakkında hasta yorumları öneri ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.

Hasta Yorumları Formu

Hasta Yorumları

Yaklaşik 1 ay önce aort anevrizmasi ve bay pas ameliyati oldum. Hocam ameliyatimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Emin ellerde olduğumun farkindaydim.Ameliyatindan dolayi hocama çok teşekkür ederim. Hocami herkese tavsiye ediyorum.

Mehmet Arslan

Öncelikle babami zorlu bi surecten kurtardgi icin cok tesekkur edyorum.3 damari tikali olan babama 2018 mayis ayinda bypass amelyati yapti.Ameliyat snrasi mukemmel soncla babam taburcu oldu.Gerek isiyle gerek samimiyetyle ilgisi alakasiyla mukemmel bir hekim.Tandigim tanimadigm herkese tavsye edyorum kesnlkle pisman olmayacagnz bir doktor basarilarinin devamini diliyorum iyi calsmalar.

Salih Tapan

Aort anevrizması ameliyatı oldum. Çok riskli bir ameliyattı.Ama hocamızın ilğisi alakası iletişimi beni inanılmaz şekilde rahatlattı ve çok emin bir şekilde ameliyata girdim Allah'a şükürler olsun ki çok sağlıklıyım. Hocama çok teşekkür ediyorum. ALLAH razı olsun.

HİDAYET ÖZÜDÜZ

tarık kızıltan diye adam diye okunur sizin gibi hocaları allah başımızdan eksik etmesin baba adamsın hocam

ADEM AŞIK

kalbimdeki aort kapak değişim ameliyatımı başarı ile gerçekleştirerek sağlığıma kavuşturdunuz. size ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunar çalışmalarınızda başarılar diliyorum. saygılarımla

SİNAN ÜZELAKÇİL

Merhaba hocam, size ulaşmak ve bulmak oldukça zor oldu fakat bulduğuma çok sevindim. Adana Başkent üniversitesi hastanesinde hemşire olarak çalışıyordum. O yıllara beraber çalışıyorduk. 2000 yılında bana yapmış olduğunuz mVr ameliyatı sayesinde ikinci kez hayata beni bağladınız. Size minnettarım yıllar sonra tekrar size teşekkür etmek istedim. Adana’ya yolum düştüğünde sizi mutlaka ziyaret etmek isterim. Sabır, hoşgörü ve işinize verdiğiniz önemi hiç unutmamamla beraber hepsi için çok minnettarım. Eskişehir’e yolunuz düşerse sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarım. Sevgi ve saygılarımla iyi çalışmalar dilerim

NURGUN UZUN

Sevgili hocam. Yapmış olduğunuz bir çok başarılı ameliyatların içerisinde benimde aort ameliyatım sayenizde başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır. Gerek 6 yıl süren takip ve tedavi süreci, gerekse operasyon ve sonrası olan yoğun ilginiz için size sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.

YAHYA SEVÜK

2015 yılında aort ve kalp kapakçığı ameliyatı oldum alanında bir numara Tarık bey sadece doktorluğuyla değil her yönüyle müthiş bir beyefendi,güler yüzlü olmadı pozitif bakışıyla sizi ayağa kaldırmasını biliyor. Binlerce insanı yaptığı başaralı operasyonlarla hayata tutmuştur başarılarının devamı Eminim devam edecektir

MEHMET KURT

Hocama 2019 yılında yapılan tetkikler tahliller sonucunda kalp kapağı ameliyatı oldum uygulanan başarılı bir operasyon sonrasında tekrar hayata döndüm hocamın kişiliği insanlığı mesleğindeki inanılmaz başarısı ile kendisine hayran kaldım Her şeyden önce hocam insanlığı ile her türlü konuda takdire şayan emeklerinize sağlık hocam iyi ki sizi tanımışım İyi ki size ameliyat olmuşum. Bunun yanında ekip arkadaşı asistan'ı Burcu Hanım'a da ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz hocam yeni yerinde ziyaret edip muayene mi oldum Tavsiyelerine uyumaya devam ediyorum Allah izin verirse Allah ömür verirse mümkün olduğunca hocamla iletişimimi kesmeyeceğim ve yeni rahatsızlığı bulunan Kalp üzerine rahatsızlığı bulunan kişilerin de hiç tereddütsüz gözü kapalı kendinden emin bir kararla hocamı ziyaret etmelerini ve kendilerini ona teslim etmelerini önce Allah'a sonra Hocama güvenmelerini tavsiye ederim kalın sağlıcakla Allah'a emanet olun hocam

VURAL YİGİT

2 Temmuz 2018 de aort kapak ameliyatımı o kadar mükemmel yaptınız ki önce Allah sonra da siz beni hayata bagladınız.. .İyi bir hekimde dört nitelikvardır nezaketle dinlemek akıllıcakonuşmak dikkatlice düşünmek ve tarafsızca karar vermekdir...tıpkı kalp doktorum Tarık Kızıltan gibi...

FATMA ORHAN

2016 yılında kalp kapakçığı ameliyatımı sayın hocam yaptı. Bu güne kadar önce ALLAH'ın sonra Tarık hocamın sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gerek ameliyat sürecinde gerekse sonraki takip tedavilerimde gösterdiği yakın ilgi ve alakasından dolayı kendisine minnettarım. Hem bilgi hemde insanlık yönünden herkese tavsiye ederim.

MUSTAFA YILDIZ

Sevgili hocam. 2017 de yapmış olduğunuz by pass ameliyatım başarılı bir şekilde sonuçlanmıştı gerek tedavi süreci gerekse operasyon sonrası takipleriniz ve yoğun ilginize teşekkür ederim.

EŞE SÜMBÜL

By pass ameliyatımı sevgili hocama sonsuz güvenerek oldum.Daha önce eşiminde kalp ameliyatını başarı ile yaptınız ve sağlığına kavuşturdunuz. Sağlımıza kavuşturduğunuz için size ve ekibinize çok teşekkür ederiz.

İBRAHİM SÜMBÜL

Konusunda uzman.Annemin bay pass ameliyatını yaptı.Çok ilgili bir doktor .Şuan kontrolleri devam ediyor.Rabbim işini gücünü rast getirsin

SAADETTİN ÖZÜDÜZ

72 yaşındaki babam Metin İstanbulluoğlu'nun bypass ameliyatını prof.dr.Tarik Kızıltan Medline Hastanesi'nde başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.Ameliyattan sonraki hasta takibi , ilgisi mesleğine olan sevgi ve saygısını ortaya çok net koyuyor.Babamin iyileşme süreci evde iyi bir şekilde devam ediyor.Tarik Kızıltan'a tüm emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

METİN İSTANBULLUOGLU

Doktorumuz Sayın Tarık Kızıltan 2016 Kasım ayında babama yapmış olduğunuz kalp kapakçigi ameliyatını çok başarılı bir şekilde yaptınız. İyiki sizi tanıdık yollarımız denk geldi. Allah sizden razı olsun ve herzaman hastanizin peşinde olmanız ve takip etmeniz mesleğinize olan hassasiyetinizden dolayi ayrıca teşekkürü borç biliriz.

SELDA SARI

Babamın (51) göğüs ağrısı şikayeti nedeniyle Prof. Dr. Tarık Kızıltan a başvurduk. Ameliyat öncesi yapmış olduğu titiz detaylı muayene sonucunda hem kalpte hem beyin damarında tıkanıklık olduğunu öğrenmiş olduk. Kalpte ana ve yan damarlarda tıkanıklık mevcuttu. Bypass işlemi sırasında beyin damarındaki tıkanıklık da tek operasyon ile doktorumuz Prof.Dr. Tarık Kızıltan sayesinde başarılı şekilde gerçekleşti. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası ilgisi, güleryüzü, hasta ve hasta yakınına yaklaşımı, her an her sorumuza içtenlikle cevap vermesi nedeniyle Prof. Dr. Tarık Kızıltan a çok teşekkür ederim.

MERVE SEVEN

Hocama bir yıl önce ameliyat oldum tanışmadan önce o kadar zor durumdaydım ki bütün hastaneleri dolaşmıştık nerdeyse kimse güven vermemişti hepsi sözleşmiş gibi zor ameliyat zor ameliyat deyip sanki başından savmaya çalışıyorlardı. Araştırmalarım sonucu Tarık Kızıltan hocamla tanıştık o kadar güven verdiki anlatamam kalp kapağı ameliyatımı yaptı ve üzerinden bir yıl geçti çok şükür çok iyiyim hocama Allah uzun ömürler versin böyle görevini titizlikle güvenle başarıyla yapan hekimlerimize bu ülkenin her zaman ihtiyacı var Allah başımızdan eksik etmesin başarıları hep daim olsun hocam sizi her zaman sayğı sevği ile anıyoruz

VURAL YİGİT

Annem 4 defa entübe duruma düştü. Komaya girdi. Bir çok doktor baktı birşey çıkaramadı. Tarık beyle başka bir hasta tavsiyesiyle tanıştık kendisi güven verdi bize net konuştu özen gösterdi bizi bizim kadar düşünerek ilgilendi bizimle. Kalp kapakçığındaki bir sorundan dolayı hasta entübentübe duruma düşüyormuş. Ameliyatı gerçekleştirdik tertemiz sorunsuz geçti. İlgi alaka hala devam ediyor başımız sıkışınca kendisine danışıyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

YUNUS KAYIŞ

Bayadır gözlem altında olan annemin kalp kapakcıgındaki daralma rahatsızlığından dolayı hocamıza müracat ettik gerek tetkiler olsun gerek deneyim gerek tecrübe her konuda bizi son derece bilgilendirerek 9 temmuz 2020 günü başarıyla annemin ameliyatını tamamladı bilgisi ve tecrübesi asla göz ardı edilemez bi hoca hayatınız boyunca başarınızın devamını diler ve ailecek teşekür ederiz.

ADEM AYKUT KÖKSAL