• Çalışma Saatleri Pzt - Cu : 09:00 - 18:30
  • Randevu ve Sorularınız İçin 0532 576 28 94

HASTA YORUMLARI

Hasta Yorumları Formu

Kalp Damar Cerrahisi doktoru Prof. H. Tarık Kızıltan tedavileri, kalp ameliyatı, kroner bypass ameliyatı, varis tedavisi hakkında hasta yorumları öneri ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
Image

Gül savcı

Tarık hocayla yolumuz kesişeli yıllar oldu şimdide annem paypas oldu ve çok rahat geçti ameliyatı biz ailece çok memmunuz

Image

Ganime Kuş

Tarık hocamıza çok teşekkür ederiz hem ameliyattan önce korkuları olan annemi rahatlattı, sürekli iletişim halinde olması da çok güzeldi.tarık hocamıza güvendik pişman olmadık hem işinin ehli olması hem insani ve samimi tavrı anneme güven verdi sağolsun

Image

Zeki Yılmaz

Dayımın Bental ve bay pas ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Doktor Beyi herkese tavsiye ediyoruz

Image

Hayriye Kavukluca

Bundan yaklaşık 12 sene önce annem by pass olmuştu yine bu gün kimsenin cesaret edemediği kapak ameliyatını çok şükür kazasız belasız ve güzel bicimde halletti Allah'ım razı olsun ellerine sağlık hocam iyi ki varsın iyi ki tanimisiz sizi kolay gelsin

Image

Sapha Duman

Annem ameliyatını oldu çok şükür kalp kapağı ve damarlar değişti annem şeker hastası yaşı da 65 çok şükür başarılı geçti Tarık beyden Allah razı olsun Allah herkese böylesi iyi doktorlar nasip etsin.

Image

Cevriye Beyaz

Annem Tarık Hocam da bay pas amaliyatı oldu , hocamızı çok fazla araştırdıktan sonra bulduk. İyi ki de karşımıza çıkmış. Kalbimiz rahat bir şekilde annemi amaliyata gönderdik. Amaliyat sonrası ilgisi , güler yüzü hiç eksilmedi. Şimdi çok şükür kontrollere geliyoruz sadece. Evdeyken de en ufak kafamıza bir şey takıldığında rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Annem şimdi çok şükür gayet iyi. Çok korkmasına rağmen hocamızın desteği ile amaliyata korkmadan girdi.

Image

Canan Uçan

Kalp kapağı ameliyatı oldum.Doktor Bey ve ekibinden çok memnun kaldım. Allah razı olsun teşekkürler

Image

Hilal Zobu

Babamin kapak ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ederiz. Gerçekten harika bir doktor, ayrıca ekibi çok iyi.

Image

Abdurrahman Yonca

10 gün oldu bay pass ameliyatı olalı tarık hocam anlatımıyla tecrübesiyle çok mükemmel birisi hocamıza çok teşekkür ederim

Image

İrfan Topaloglu

2012 yılında eşimi bay pas ameliyatı yaptı. Şimdide 8cm olan Aort damarını basarili bir şekilde ameliyatını gerçekleştiren hocama teşekkürler ederim.Ekibinede teşekkürler.

Image

Gülay Birdir

Annem baypas ameliyatı oldu.Ameliyatımız başarılı geçti. Hocamıza teşekkür ederiz.

Image

Bekir Akkuş

Babamın baypas ameliyatını yaptı çok iyi geçti hocamıza çok teşekkür ediyorum.

Image

Sevim

Annem 12 Haziran'da mitratral kapak değişimi ameliyatı için ameliyata girdi Tarık bey sağolsun kapak değiştirmeden başarılı bir şekilde kapak tamiri yaptı.Annem şu an çok sağlıklı.Ameliyat öncesi ve sonrası doktorumuz çok ilgiliydi en küçük ayrintiyla dahi en iyi şekilde kendisi ilgilendi.Bir evlat olarak annemi sağlığına kavusturdugu için çok çok teşekkür ederim.P

Image

Serap topaksu

Tarık hocam 68 yaşındaki annemi dün kalp kapağı değisimi için ameliyata aldı çok şükür ki büyük bir özveri ve emek vererek kapağı degistirmeden tamir etti.cok çok başarılı bir şekilde ameliyatimiz bitti annem çok iyi şuanda Tarık hocama minnettarım Allah'ım basimizdan eksik etmesin Ömrüne ömür katsın Allah'ım . Başarıları daim olsun.Sevdiklerinizi gözü kapalı emanet edebileceğiniz bir doktor.

Image

Mehmet Kırmızı

Aort Anevrizma Ameliyatı oldum.Ameliyatimiz başarılı geçti.Hocamizi herkese tavsiye ediyorum.Başarilarinin devamını dilerim.

Image

Emsal Kış

Tarık hocam 15 gün önce annemin triküspit kapak ve aort damar tamirini gerçekleştirdi. Ameliyat öncesinde süreç hakkında bizi çok güzel bilgilendirdi ve sonrasında çok başarılı bir ameliyat oldu. Bugün ilk kontrole geldik. Her şey yolunda, annem çok rahat. Ailecek doktorumuza minnettarız.

Image

Ahmet

8 yıl önce birçok hastalıktan muzdarip olan annemin ameliyatını Adana'da hiçbir doktor yapmadı Tarık hocam hastanın yüzde bir kurtulma şansı da olsa ben bu ameliyatı yaparım diyerek bize güç verdi ve ameliyatı başarıyla gerçekleşti şu anda annemin kalple ilgili hiçbir problemi yok çok şükür. Şimdi de eşimin ameliyatını yaptı eşimde yıllardır takip ettiğimiz kalp anaverizması vardı amaliyat zamanı gelmişti danışma sürecinde bizi dinledi araştırdı ve hastalığımızla ilgili bizi çok iyi aydınlattı bir çok doktorun aksine hasta ile iletişimi çok kuvvetli zaten zorlu bir süreci kolayca atlatmamızı sağlıyor aileden biri gibi oldu doktorumuz istediğimiz saatte arayabiliyoruz kendiside sürekli arıyor bu bize güven veriyor . Allah razı olsun Tarık hocamdan

Image

Meziyet Çakın

Annaannemin asendam aort anevrizma tamirini yaptı. Doktor bey çok çok ilgili. Ameliyat ve sürecinden çok memnun kaldık.

Image

Gülfem Canatan

9 yaşinda Kızımı Asd ameliyatı yaptı. Ameliyat başarılı geçti.Doktorumuza teşekkür ederim.

Image

Emine Toka

Tarık Bey yıllar önce Adana da en mükembel doktor olarak babamı, ağabeyimiz bay-pas yapmıştı. Ablamın rahatsızlığı üzere hocamızın burada olmadığını biliyorduk. Araştırma yaptık. Hocamızın ismini gördük. Hiç bir araştırmaya gerek duymadan evvel Allah, hastamızı(ablamı)Tarık KIZILTANA teslim ettik. Başarılı bir oparasyonla hastamız sağ salim yeni günlere merhaba diyerek hayatını idame ettiriyor. Hocamıza ve hocamız gibi doktorlarımız Allah güç vekuvvet versin Başarılı operasyonlarını daim eylesin.

Image

Mehmet

Merhabalar benim 4 damarımı değiştirdi. Hiç bir endişe olmadan ameliyata girdim.Ameliyatım başarılı geçti.Allah başımızdan eksik etmesin.

Image

Cemal Yaman

Babamın mitral avr kapakları değişti trikütpit kapakta tamir edildi memnunuz tarık hoca işini gerçekten iyi yapan bir doktor ameliyat sonrası takibi çok iyi İlgi ve alakalrindan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun.

Image

Esabil Koçak

Dörtlü bypass oldu eşim.Anadamarlar tıkalıydı.bir akrabamız sayesinde Tarık beye ulaştık.iyikide ulaşmışız.başarılı bir ameliyat sonrası yeniden Dr sayesinde sağlığımıza kavuştuk.ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.isinde başarılı ve hastaları ile çok ilgili bir hocamız.

Image

İrem Özer

Gittiğimiz diğer Hastanelerde Aort ve Mitral kapak değişimi olacağımı söylediler araştırmalar üzerine Tarık hocayı bulduk bana Aort ve Mitral kapak tamiri yaptı 2. Haftadayım hiç bir sıkıntım yok bizi çok mutlu etti Hocamın eline emeğine sağlık????

Image

Sara Önal

Gördüğüm en iyi kalp damar cerrahisi hastayı çok iyi bir şekilde dinliyor çok iyi bir şekilde muayene ediyor titizlikle mutlaka öncelikli tercih edilmesi gereken bir doktor ben çok memnun ayrıldım yanından teşekkürler

Image

Fadıma Akçabay

Uzun yıllardır varis problemi yaşayan annemin komşumuzun önerisiyle Tarık hocayla tanıştık ve annemi detaylıca muayene ettikten sonra ameliyat kararı verdi ve bizde onaylayarak annemin derdine derman oldu şuan 1 ay geçti ve çok iyi durumda bir doktor olarak kendisini kutluyorum çok güzel ifadelerle anlaşılır bir şekilde bizimle iletişim kurması mükemmeldi iyi ki yollarımız kesişti. Sağlıklı bir ömür diliyorum

Image

Hamdi Kaluştu

Benim bay pas ve kalp kapakçiği ameliyati yapti.Tavsiye üzerine geldim. Çok memnun kaldim.

Image

Ezgi Bakır

Uzun araştırmalar sonucunda Elazığdan gelip Kardiyomiyopati ameliyatı oldum. Ameliyatım çok başarılı geçti. Ameliyat sonrasında eko bulgularimiz çok iyi.Doktorumıza çok teşekkür ediyorum.

Image

Mehmet Zeki Aslangöz

Tarık Bey 1 ay önce eşimin bay pas ameliyatini gerçekleştirdi. Çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Image

Handan ünlü

Annemin aort kapakçığının değişmesi gerekiyordu. Tarık hocamızla yollarımız kesişti ve ameliyatımızı olduk. Bugün 1. Haftamız doldu her şey yolunda ameliyat gayet başarılı geçti. Hocamıza ve ekip arkadaşlarına çok çok teşekkür ediyoruz.

Image

İbrahim Şen

Merhabalar ben ibrahim ŞEN kalp damarlarım tıkalıydi bay pas ameliyati oldum.Amelitayim başarılı geçti.Doktor Bey'e teşekkür ederim. Doktor Bey'i herkese tavsiye ediyorum.

Image

Nurcan Demir

Daha once ailemizde 4 kisinin koroner bypass ameliyatini basariyla gerceklestiren Tarik bey yakin zamanda annemin de bypass ameliyatini yapti. Hicbir doktor guven verip ikna edememisti ama Tarik beye gozumuz kapali guvenip hemen ameliyat tarihi aldik. Ameliyat oncesi ve sonrasi guleryuzu, ilgisi ve alakasi icin cok tesekkur ederiz. Her sey yolunda, ameliyat ve iyilesme surecinde hicbir sorun yasamadik.

Image

Hacı Mehmet Can

4 damarimiz yenilendi.4 damarimiza bay pas yapıldı. İlgili alakalı bir doktor.Herkese tavsiye ediyoruz.

Image

Meliha Şahin

Tarık hocayı kesinlikle tek geçiyorum işinde çok başarılı ve çok ilgili bir doktor, bir ay önce annemi oart damarı yırtık şekilde Tarık beye görürdük , herkes annemin ölecegini söylerken tarık bey bize ışık oldu .Annemin üç damarı değişti üç paypas ameliyatı oldu ve şuanda çok sağlıklı biçimde hayatına devam ediyor. Tarık bey gerçekten size çok çok çok teşekkür ederiz.. Allah sizden razı olsun ????????

Image

İsmail Culha

Babamın 2 damarının tıkalı olduğunu öğrendik, bypass ameliyatı olması gerekiyordu. Bir tanıdığımız vasıtasıyla Tarık hocaya geldik. Çok ilgili ve alakalı bir doktor. Her konuda hastamızın ve bizim içimizi rahatlattı. Ameliyat öncesi şehir dışında olmama rağmen bizzat arayıp babamla ilgili bilgi verdi. Acil ameliyat gerektiren ve tıkalı olan 2 damarınıda açtı. Gözü kapalı güvenilebilecek bir doktor. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Image

Ayhan Kızılkanat

Aort kapak ve aort Damarı değiştirdi. Tavsiye üzerine geldim. Ameliyatım sorunsuz geçti.tarik hocam okadar deyerliki hastasını Kendi ailesinden biri gibi ilgi ve alakası bizi çok mutlu etti kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır Allah ondan razı olsun

Image

Şerife Özcan

Babamın, Abimin şimdide annemin bay pas ameliyatını gerçekleştirdi.Bizim güvenimizi kazandı.Kalp denince aklımıza gelen ilk doktor.Herkese tavsiye ediyorum.

Image

Fatih Ezer

Babami yaklaşık 2 ay önce baypas ameliyati yapti. Şimdide Aort Anevrizmasi ameliyatini doktor Bey gerçekleştirdi.Çokta başarili bir sekilde gerçekleştirdi.Ailemizin doktoru.Başarilarinin devamini diliyorum.

Image

Leyla Okur

Prof.Dr. Tarık Kızıltan hocamızdan Allah razı olsun annemin kalp rahatsızlığından dolayı çok korktuk çok araştırdık bütün tavsiyeler öneriler tarık hocama yönelmemizi sağladı iyiki de yollarımız kesişti annemin iki kalp kapakçığınıda tamir etti annemin hayatını kurtardi çok şükür ki sağlığına kavuştu annemi emin ellere teslim ettik işinin hakkını son damlasına kadar veren bir cerrah Allah bin kere razı olsun emeklerinize sağlık Hocam

Image

İlhan Mengü

Babamızın bay pas ameliyatını gerçekleştiren doktorumuza operasyon öncesi ve sonrası gösrermiş olduğu yogun ilgiden dolayı teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.Sonsuz sevgi ve savgılarımızla.

Image

Özcan Deniz

Septal miyektomi ameliyatı oldum. Kendisine çok teşekürler ellerine sağlık  Hocam sayenizde sağlığıma kavuştum.

Image

Abdullatif çelebi

Babamın bay pas ameliyatını yaptı. Daha önce yaptığimız araştırmalar sonucunda Tarık Beyi bulduk ameliyatımızı olduk.Her işi ehline bırakmak lazım. Tarık Bey bu konuda çok başarılı. Kendisinden ilgi ve alakasından memnun kaldık.

Image

Emiş Yüce

Kalp kapağımı değiştirdi.Tavsiye üzerine geldim.Çok memnun kaldım.Doktor beye sonsuz teşekkür ederim.

Image

Fatih Ezer

Tavsiye üzerine geldik Tarık hocamızdan başta emekleri için çok teşekkür eder çok başarılı bir bypass ameliyatı geçirdim kalp rahatsızlığı olan herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim saygılar sayın Tarık hocam.

Image

Sultan Çelebi

Nigden geldim bay pas oldum. Doktor Beyle görüştüm ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyatim çok başarılı geçti. Doktor Beyden çok memnun kaldım.Allah razı olsun.Gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz

Image

Ahmet Çetin

Bay pas ameliyatımı yaptı.Tavsiye üzerine Osmaniyeden geldim.Ameliyatiminda hiç bir sorun yaşamadım.Doktor Beye teşekkür ediyorum.

Image

Sezer Gelener

Tarık Bey üç kapagıma müdahele etti.Şu anda çok her şey yolunda.Ankara, İstanbul, İzmirdeki bir çok doktor ameliyatı çok riskli buldu ve ameliyatımı yapmadı.Tarık bey ameliyatımı çok başarılı bir şekilde yaptı.Ailemizde 3 kişiyi ameliyat etti.Tarık Beye çok teşekkür ederim.Bana yaşama şansı verdi.Benim en büyük şansım. Başarılarının devamını dilerim.

Image

Şakir Uğurludağ

Tarık hocamıza, Babamın bypas Ameliyatında göstermiş olduğu özverili operasyondan dolayı teşekkür ediyorum. Ameliyat öncesi ve sonrası göstermiş olduğu ilgi bizi mutlu etti

Image

Savaş Eren

Yaklaşık iki buçuk ay önce kalp kapakçiğim değişti şu an çok iyiyim tarık bey ve ekibine çok teşekkür ederim

Image

Seyfettin Soylular

Tarik Bey Babami 14 sene önce çift kapak ameliyatı yaptı.Şimdi ise kasıkta damara bası yapan kitlenin teşhisini ve çıkartılması işlemini yaptı.Şu anda tedavimiz tedam ediyor.Kendisine ugraşlari için teşekkür ederim.

Image

Fikret Aytekin

Doktor bey 4 damarımı değiştirdi, bay pas ameliyatımı sorunsuz yaptı.Ameliyat sonrasını bir sorun yaşamadım. Ailemden 3 kişiyide ameliyat yapti.Hocamizdan çok memnunum.Guvenerek ameliyat olabilirsiniz.

Image

AYŞE EREN

Annemin ince damarlarını baypas ameliyatı yaptı ve amcamın aort kapak, aort damarını(bental) değiştirdi. Ameliyatımizda bir sorun yaşamadık.Doktorumuza teşekkürler ediyor ve herkese tavsiye ediyoruz.

Image

ZİYA ÇAY

70 yaşındaki babamın bay pas ameliyatını başarı ile gerçekleştirdi. Herhangi bir yaşamadık. Hocamızı herkese tavsiye ediyorum.

Image

Selver Özbay

Tiriküspik kapağımı tamir etti ve mitral kalp kapağımı değiştirdi.Ameliyatım çok başarılı geçti. Hocamı herkese tavsiye ediyorum.

Image

Adnan Altınel

Babamın aaçık kalp ameliyatını başarılı bir şekilde yapan hocamıza teşekkür ederim...okadar risk olmasına rağmen mucize yaratan hocamıza saygılar...

Image

Ayşe Köle

Annemin yaklaşık 2 ay önce bypass ameliyatı yaptı Doktor Bey'den çok memnunuz İyi ki var.

Image

Mustafa Necati Sağlam

Babama 5'li bay pas ameliyatı yaptı. Ameliyatımız çok olumlu geçti. İlgi alakaya teşekkür ederiz.

Image

Hamit Aktan

Tarik Bey 2007 yilinda Aort kapagimi degiştirdi şimdide Mitral ve tirüküskit kapagimi degistirdi. Çok riskli olan ameliyatim sorunsuz geçti. Doktoruma cok teşekkür ederim.

Image

İsmail Gökçe

Tarık Hocam 2013 yılında babamın bypass operasyonunu, 2022 ocak ayında ise benim aort kapağı değişimi operasyonumu gerçekleştirdi. Gerek operasyon öncesi gerek operasyon sonrası ilgisiyle Tarık Hoca’ya aile olarak müteşekkiriz. Saygı ve sevgilerimizle.

Image

Mehmet Eren

Tarik Bey Babamın Aort kapak değişimi ve Aort Anevrizma ameliyatini başarıyla gerçekleştirdi.Hocamizdan çok memnunuz.Herkese tavsiye ediyorum.Hocamizdan Allah razi olsun.

Image

Mehmet Diril

5 yıl önce femoral bay pas ameliyatının hocam pas ameliyatımı yaptı.Hocamin ilgisinden çok memnunum.Bana çok güven verdi. Teşekkürler Tarik Hocam.

Image

Zeki Erfidan

Hocamıza babamı açık kalp ameliyatı yaptı ve çok memnun olduğumuzu dile getirmek isterim. Kendisi çok naif, kibar ve güler yüzü ile karşılaması ve gerekli ilgi alakası İçin çok teşekkür ediyoruz Erfidan ailesi olarak ve sizin gibi profesörlerin Adana da olması ve bizi ve bizim gibi bir çok kişiye şifa olmasından dolayı çok teşekkür ederiz.

Image

Hakan Özcan

Ailemizden dedem ve babamın bypass ameliyatını gerçekleştir. Son derece başarılı bir ameliyat geçtik ve çok memnun kaldık.

Image

RECEP ELİBOL

Doktor Bey 72 yaşında hastamin baypas ameliyatini başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.Ameliyattan çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum.

Image

Elif Daşlı

Tavsiye üzerine hocama geldik. Benim Abdominal Aort Anevrizması ameliyatımı yaptı.Ameliyatim çok iyi geçti. Allah ondan bin kere razı olsun.Hocami herkese tavsiye ediyorum.

Image

Fadime Kocamaz

Tarık Bey 1999 yılında Aort ve Mitral kapak ameliyatimizi yaptı. Şimdide Tiriküspik kapak değişimini yaptı.Annemi sağlığına kavuşturdu.Ameliyat öncesi ve sonrasında ilgisinden çok memnun kaldık.Gözü kaplı herkese tavsiye ediyoruz.Allah herkesin karşısına böyle Doktor çıkarsın.Hocamiza çok teşekkür ederiz.

Image

Ahmet duran Kerti

Tavsiye üzerine geldik..çok memnun kaldık gerçekten alanında ilgili ve tecrübeli bir hoca ilgisi çok çok iyi ameliyat tan sonra da bu devam ediyor bir kaç kalp doktoru kalp kapakçık ameliyatını riskli görüyor du masa da kalır dediler biz şükür sorusuz atlattık.. kendine güvenen bir hoca.. daha çok şey yazmak isterim de alan kısıtlı????Saygılar

Image

Ömer Daylak

Tarık Beý 5 yıl önce babamı bay pas ameliyatı yaptı.Hocamizi herkese tavsiye ediyorum.

Image

Ferhat Sürücü

24 yaşındayım. Doktor Bey Mitral kapak Ameliyatımı gerçekleştirdi. Doktor Beyden çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

Image

Hatice Yüksel

72 Yaşında annemi bay pas ameliyatı yaptı. Doktorumuzdan çok memnunuz. Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisinden çok memnunuz. Doktorumuza teşekkür ederiz ❤️

Image

Birol Özyurteri

Kronik diyabet hastasi babamin kalbindeki damarlar buna bagli olarak cok incelmisti. Yaklasik 6-7 farkli doktora danistiktan sonra Tarık Bey ile çalışmaya karar verdik. Çok çok başarılı bir operasyona imza attı, çok teşekkür ediyoruz kendisine.

Image

Ferhat sürücü

Sayın tarık hocam benim kalp kapakçık ameliyatımı yaptı ve ameliyatım başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır tarık hocam ve ekibine teşekkür ederim

Image

Nahid Mahmudov

Çok uzun araştirmadan sonra hocami buldum Babami Azerbeycandan ameliyat için getirdim. Riskli ameliyatimiz çok başarili geçti. Babam Abdominal Aort Ameliyati oldu. Hocama teşekkür ediyoruz İyki Var

Image

Şammaz Ekici

Tarik Hocam bay pas ve karotis ameliyatimi gerceklestirdi.Beni sagligima kavusturdu.Hocamizdan çok memnunum.Tesekkur ediyorum.

Image

Nazife Yıldırım

Eşimin ve benim bay pas ameliyatlarimizi gerçekleştirdi. Hocamizdan çok memnunuz. Herkese tavsiye ediyorum.

Image

Bedri Narin

Doktorum, Benim ve kardeşimin bay pas ameliyatlarimizi yapti.Ameliyatlarimiz sorunsuz geçti. Hocamiza teşekkür ederim.

Image

Üzeyir Altıntaş

Hocamız 4 yıl önce annemin aort kapak ameliyatını yaptı. Hocamızdan çok memnunuz. Çok ilgili. Ameliyatı çok başarılı geçti. Kontrollerimizi de hocamız yapıyor. Teşekkür ediyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.  

Image

Şerife Bozdağ

Merhabalar tarık bey ben şerife bozdag sizi tanidigim için cok sansliyim bana ikinci bir hayat verdiniz icin sizin sayenizde hayatim değişti agrilarimdan kurtuldum hayatımda basima gelen en büyük şansımdin senin kadar sevgi dolu merhametli tatli dilli başarılı mükemmel bir doktorsun kalp kapacigim degistin, aort damarlarimi genislettin çok cok şanslıyım iyiki varsin hersey için çok teşekkür ederim şansın bol olsun mutluluklar dilerim????????????????

Image

Ömer Erzin

8 ay önce bay pas ameliyatı oldum. Doktorumuzdan çok memnunum. Çok güler yüzlü, tatlı dilli, anlayışlı bir doktor. Hocamizi herkese tavsiye ediyorum

Image

Abdullah Çetin

2018 yılında bypass ameliyatı oldum 2 yıldır çok şükür sağlık durumum çok iyi Tarık Hoca sayesinde.Ameliyat sonrasında da çok yardımcı ve ilgilendiler.Sürekli kontrol ediyorlar ben çok memnun kaldım herşey için teşekkürler Tarık Hocam

Image

Adalet Akyatan

Adalet Anneannemin ameliyatını çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Anneannem ameliyattan önce tedirgindi ve bir süre ameliyatı ertelemişti ancak doktorumuzun yönlendirme ve telkinleriyle kabul etti. Şimdi keşke hiç beklemeseydim diyor, ameliyattan ve Tarık beyden çok memnun kaldı. Ameliyat sonrası hızla iyileşti, sorunları ortadan kalktı. Bu vesile ile Tarık Kızıltan’a da çok teşekkür ederiz. Kendisi çok başarılı bir doktor, gözü kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz.

Image

Ali Ocak

Bir ameliyat sonrasi ayagimda Dvt olustu ve uzun bir sure coumadin kullanmak durumundayim, ilac kullanimi sirasinda INR degerimde anormal bir artis oldu. Kaygilarimi giderme ve bir yol haritasi ortaya koyma adina Doktor bey oldukca kolaylastirici ve ilgili yaklasti. Detayli ve net aciklamalariyla da icimi rahatlatti.

Image

Mümtaz Emin Serin

Hocam babamın riskli bay pas ameliyatını başarı ile gerçekleştirdi.Benimde varis ameliyatımı yaptı, kontrollerimi yapıyor. Hocamızdan çok memnunuz.

Image

Eda Demir

Dört ay önce bypass ameliyatımı yapan doktorumuz Tarık hocama çok teşekkür ederim. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyatım sonrası bana ve aileme olan alakası ve özellikle ameliyattan sonraki zamanda sık sık rahatsız etmeme rağmen sabrınız ve ilginiz için ayrıca çok teşekkür ederim Tarık hocam.

Image

Bahtiyar Türedi

Öncelikle babamı bu zorlu süreçten çıkartarak, profesyonel anlamda ameliyatını çok iyi bir şekilde tamamlayan kendinden çok emin inanılmaz deneyimli ve son derece hassas ve detaycı doktorumuz sayın tarık Hocam gerçekten emeğinize ilginize çok çok teşekkür ederiz. imkansız dediğimiz ve kendimizce çok risk verdiğimiz by_pass ve karotis ameliyatimizi başarılı bir şekilde yaptınız, herşey için size minnettarız ????

Image

Aysel Doğan

Gerçekten Adana'daki en iyi kalp damar cerrahisi uzmanı dayımı ve amcamı ameliyat etti gözü kapalı güvenebilirsiniz

Image

Mustafa Bolkan

Sayın prf doktor Tarık beyi tanıdığıma memnunum 4yıl önce 85 yaşında babamı bypass ameliyatı yaptı ve çok güzel geçti.Ben geçen yıl bypass ameliyatı oldum şükür çok iyiyim .Tarık bey iyi bir doktor ve el cerrahisi mükemmel ayrıca insana değer veren mesleğini severek yapan bir kişiliği var.

Image

Necati Aykan

4 ay önce ciddi rahatsızlıklar sonucu acil ameliyata alınan hastamızın ameliyatı Sayın Tarık hocamız sayesinde oldukça başarılı geçti. Ameliyat sonrası dönemde de hem arayarak hem muayene ederek takibini çok güzel yaptı. Alanında uzman ve işinin hakkını önemli ölçüde veren hastasıyla her konuda her zaman ilgilenen, takibini yapan hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Elinize emeğinize sağlık.

Image

Nihal Göktalay

Annemizin uzun zamandan beri süre gelen rahatsızlığını ve sıkıntılarını en ince detayına kadar inceleyip ; ameliyat öncesi, süreci ve sonrası hakkında son derece hassasiyet göstererek bizlere moral verip ameliyatı başarı ile gerçekleştirip sonrasında da hastamızı birebir takip edip ilgisini ve enerjisini bizlerden esirgemeyen PROF.DR.TARIK KIZILTAN Hocamıza teşekkür ederiz.

Image

Cabbar Selluncak

Çok mükkemel hoca ilgisi ve alakası ile çok iyi sağolsun babamı mükemel şekilde amaliyat eti ben bir araştırmacı olarak ve ilk defa kalp amaliyatını duyduğumda şehir hastanesinde hoca araştırdım ben olim abim olsun adanada tarık hocayı övdüler ve övdükleri gibi mükemel hoca allah razı olsun amaliyatan sonrada 6 aya kadar ilgilendi teşekür ederiz ailece

Image

Mehmet Emin Gökçe

Hocamla tanışmamız yıllar öncesine dayanıyor. 85 yaşında olan babaannem açık kalp ameliyatını hocam yaptı. 5 damarını by pass amaliyatı yaptı. Arkasından dedem annem derken bu yılda babamı by pass amaliyatı yaparak önce Allah sonra hocam sağlığına kavuşturdu. Alanında uzman bir doktor saygılı anlayışlı dinleyen soru sorduğnuzda en ince ayrıntısına kadar anlatan bir insan aile dostumuz oldu daha çok Allah razı olsun hocamdan ve ekibinden. Sonsuz teşekkürler Allah başımızdan eksik etmesin.

Image

Mehmet Arslan

Yaklaşik 1 ay önce aort anevrizmasi ve bay pas ameliyati oldum. Hocam ameliyatimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Emin ellerde olduğumun farkindaydim.Ameliyatindan dolayi hocama çok teşekkür ederim. Hocami herkese tavsiye ediyorum.

Image

Salih Tapan

Öncelikle babami zorlu bi surecten kurtardgi icin cok tesekkur edyorum.3 damari tikali olan babama 2018 mayis ayinda bypass amelyati yapti.Ameliyat snrasi mukemmel soncla babam taburcu oldu.Gerek isiyle gerek samimiyetyle ilgisi alakasiyla mukemmel bir hekim.Tandigim tanimadigm herkese tavsye edyorum kesnlkle pisman olmayacagnz bir doktor basarilarinin devamini diliyorum iyi calsmalar.

Image

ADEM AYKUT KÖKSAL

Bayadır gözlem altında olan annemin kalp kapakcıgındaki daralma rahatsızlığından dolayı hocamıza müracat ettik gerek tetkiler olsun gerek deneyim gerek tecrübe her konuda bizi son derece bilgilendirerek 9 temmuz 2020 günü başarıyla annemin ameliyatını tamamladı bilgisi ve tecrübesi asla göz ardı edilemez bi hoca hayatınız boyunca başarınızın devamını diler ve ailecek teşekür ederiz.

Image

YUNUS KAYIŞ

Annem 4 defa entübe duruma düştü. Komaya girdi. Bir çok doktor baktı birşey çıkaramadı. Tarık beyle başka bir hasta tavsiyesiyle tanıştık kendisi güven verdi bize net konuştu özen gösterdi bizi bizim kadar düşünerek ilgilendi bizimle. Kalp kapakçığındaki bir sorundan dolayı hasta entübentübe duruma düşüyormuş. Ameliyatı gerçekleştirdik tertemiz sorunsuz geçti. İlgi alaka hala devam ediyor başımız sıkışınca kendisine danışıyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Image

VURAL YİGİT

Hocama bir yıl önce ameliyat oldum tanışmadan önce o kadar zor durumdaydım ki bütün hastaneleri dolaşmıştık nerdeyse kimse güven vermemişti hepsi sözleşmiş gibi zor ameliyat zor ameliyat deyip sanki başından savmaya çalışıyorlardı. Araştırmalarım sonucu Tarık Kızıltan hocamla tanıştık o kadar güven verdiki anlatamam kalp kapağı ameliyatımı yaptı ve üzerinden bir yıl geçti çok şükür çok iyiyim hocama Allah uzun ömürler versin böyle görevini titizlikle güvenle başarıyla yapan hekimlerimize bu ülkenin her zaman ihtiyacı var Allah başımızdan eksik etmesin başarıları hep daim olsun hocam sizi her zaman sayğı sevği ile anıyoruz

Image

MERVE SEVEN

Babamın (51) göğüs ağrısı şikayeti nedeniyle Prof. Dr. Tarık Kızıltan a başvurduk. Ameliyat öncesi yapmış olduğu titiz detaylı muayene sonucunda hem kalpte hem beyin damarında tıkanıklık olduğunu öğrenmiş olduk. Kalpte ana ve yan damarlarda tıkanıklık mevcuttu. Bypass işlemi sırasında beyin damarındaki tıkanıklık da tek operasyon ile doktorumuz Prof.Dr. Tarık Kızıltan sayesinde başarılı şekilde gerçekleşti. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası ilgisi, güleryüzü, hasta ve hasta yakınına yaklaşımı, her an her sorumuza içtenlikle cevap vermesi nedeniyle Prof. Dr. Tarık Kızıltan a çok teşekkür ederim.

Image

SELDA SARI

Doktorumuz Sayın Tarık Kızıltan 2016 Kasım ayında babama yapmış olduğunuz kalp kapakçigi ameliyatını çok başarılı bir şekilde yaptınız. İyiki sizi tanıdık yollarımız denk geldi. Allah sizden razı olsun ve herzaman hastanizin peşinde olmanız ve takip etmeniz mesleğinize olan hassasiyetinizden dolayi ayrıca teşekkürü borç biliriz.

Image

METİN İSTANBULLUOGLU

72 yaşındaki babam Metin İstanbulluoğlu'nun bypass ameliyatını prof.dr.Tarik Kızıltan Medline Hastanesi'nde başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.Ameliyattan sonraki hasta takibi , ilgisi mesleğine olan sevgi ve saygısını ortaya çok net koyuyor.Babamin iyileşme süreci evde iyi bir şekilde devam ediyor.Tarik Kızıltan'a tüm emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Image

SAADETTİN ÖZÜDÜZ

Konusunda uzman.Annemin bay pass ameliyatını yaptı.Çok ilgili bir doktor .Şuan kontrolleri devam ediyor.Rabbim işini gücünü rast getirsin

Image

İBRAHİM SÜMBÜL

By pass ameliyatımı sevgili hocama sonsuz güvenerek oldum.Daha önce eşiminde kalp ameliyatını başarı ile yaptınız ve sağlığına kavuşturdunuz. Sağlımıza kavuşturduğunuz için size ve ekibinize çok teşekkür ederiz.

Image

EŞE SÜMBÜL

Sevgili hocam. 2017 de yapmış olduğunuz by pass ameliyatım başarılı bir şekilde sonuçlanmıştı gerek tedavi süreci gerekse operasyon sonrası takipleriniz ve yoğun ilginize teşekkür ederim.

Image

MUSTAFA YILDIZ

2016 yılında kalp kapakçığı ameliyatımı sayın hocam yaptı. Bu güne kadar önce ALLAH'ın sonra Tarık hocamın sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gerek ameliyat sürecinde gerekse sonraki takip tedavilerimde gösterdiği yakın ilgi ve alakasından dolayı kendisine minnettarım. Hem bilgi hemde insanlık yönünden herkese tavsiye ederim.

Image

FATMA ORHAN

2 Temmuz 2018 de aort kapak ameliyatımı o kadar mükemmel yaptınız ki önce Allah sonra da siz beni hayata bagladınız.. .İyi bir hekimde dört nitelikvardır nezaketle dinlemek akıllıcakonuşmak dikkatlice düşünmek ve tarafsızca karar vermekdir...tıpkı kalp doktorum Tarık Kızıltan gibi...

Image

VURAL YİGİT

Hocama 2019 yılında yapılan tetkikler tahliller sonucunda kalp kapağı ameliyatı oldum uygulanan başarılı bir operasyon sonrasında tekrar hayata döndüm hocamın kişiliği insanlığı mesleğindeki inanılmaz başarısı ile kendisine hayran kaldım Her şeyden önce hocam insanlığı ile her türlü konuda takdire şayan emeklerinize sağlık hocam iyi ki sizi tanımışım İyi ki size ameliyat olmuşum. Bunun yanında ekip arkadaşı asistan'ı Burcu Hanım'a da ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz hocam yeni yerinde ziyaret edip muayene mi oldum Tavsiyelerine uyumaya devam ediyorum Allah izin verirse Allah ömür verirse mümkün olduğunca hocamla iletişimimi kesmeyeceğim ve yeni rahatsızlığı bulunan Kalp üzerine rahatsızlığı bulunan kişilerin de hiç tereddütsüz gözü kapalı kendinden emin bir kararla hocamı ziyaret etmelerini ve kendilerini ona teslim etmelerini önce Allah'a sonra Hocama güvenmelerini tavsiye ederim kalın sağlıcakla Allah'a emanet olun hocam

Image

MEHMET KURT

2015 yılında aort ve kalp kapakçığı ameliyatı oldum alanında bir numara Tarık bey sadece doktorluğuyla değil her yönüyle müthiş bir beyefendi,güler yüzlü olmadı pozitif bakışıyla sizi ayağa kaldırmasını biliyor. Binlerce insanı yaptığı başaralı operasyonlarla hayata tutmuştur başarılarının devamı Eminim devam edecektir

Image

YAHYA SEVÜK

Sevgili hocam. Yapmış olduğunuz bir çok başarılı ameliyatların içerisinde benimde aort ameliyatım sayenizde başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır. Gerek 6 yıl süren takip ve tedavi süreci, gerekse operasyon ve sonrası olan yoğun ilginiz için size sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.

Image

NURGUN UZUN

Merhaba hocam, size ulaşmak ve bulmak oldukça zor oldu fakat bulduğuma çok sevindim. Adana Başkent üniversitesi hastanesinde hemşire olarak çalışıyordum. O yıllara beraber çalışıyorduk. 2000 yılında bana yapmış olduğunuz mVr ameliyatı sayesinde ikinci kez hayata beni bağladınız. Size minnettarım yıllar sonra tekrar size teşekkür etmek istedim. Adana’ya yolum düştüğünde sizi mutlaka ziyaret etmek isterim. Sabır, hoşgörü ve işinize verdiğiniz önemi hiç unutmamamla beraber hepsi için çok minnettarım. Eskişehir’e yolunuz düşerse sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarım. Sevgi ve saygılarımla iyi çalışmalar dilerim

Image

SİNAN ÜZELAKÇİL

kalbimdeki aort kapak değişim ameliyatımı başarı ile gerçekleştirerek sağlığıma kavuşturdunuz. size ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunar çalışmalarınızda başarılar diliyorum. saygılarımla

Image

ADEM AŞIK

tarık kızıltan diye adam diye okunur sizin gibi hocaları allah başımızdan eksik etmesin baba adamsın hocam

Image

HİDAYET ÖZÜDÜZ

Aort anevrizması ameliyatı oldum. Çok riskli bir ameliyattı.Ama hocamızın ilğisi alakası iletişimi beni inanılmaz şekilde rahatlattı ve çok emin bir şekilde ameliyata girdim Allah'a şükürler olsun ki çok sağlıklıyım. Hocama çok teşekkür ediyorum. ALLAH razı olsun.

Image

Bu site, Kalp Damar Cerrahisi klinik uygulamaları ile ilgili genel bilgileri ve kendi tecrübelerimi yansıtmayı hedeflemektedir. Hastalarımızın kendileri için en doğru olanı ancak doktorları ile yüz yüze görüşerek elde edebilecekleri aşikardır. Dolayısıyla sağlığınızdan site içeriği sorumlu tutulamaz. Sitenin görsel gücünü artırmak amacıyla anasayfadaki sınırlı sayıda fotoğraf profesyonel galerilerden alınmıştır. Videolar ise tamamen kendi uyguladığım ameliyatlardan seçilmiş ve kısaltılarak sunuma uygun hale getirilmiştir.

Copyright @2023 Prof. Dr. Tarık Kızıltan. Devmensoft tarafından hazırlanmıştır.