• Çalışma Saatleri Pzt - Cu : 09:00 - 18:30
  • Randevu ve Sorularınız İçin 0532 576 28 94

Bypass ve Karotis (Şah) Damar Ameliyatı

  • Anasayfa
  • Bypass ve Karotis (Şah) Damar Ameliyatı
Image

Bypass ve Karotis (Şah) Damar Ameliyatı

Koroner arter bypass ve karotis (şah) endarterektomi ameliyatları yaptığımız ve her iki ameliyatı da başarılı geçen Sayın ŞE, operasyondan aylar sonra ziyaretimize geldi. Ekip olarak uzun ve sağlıklı yıllar diliyoruz.

Bütün ameliyatlar öncesinde olduğu gibi Açık kalp ameiiyatları öncesinde de operasyon riskini, anestezi ve yoğun bakım süreçlerini etkileyebilecek ek hastalıklar araştırılır. Yapılan karotis damarı ultrasonografi testi sonucunda karotis damar (beyin kan) sisteminde ciddi darlık (p ve üzerinde) saptanır ise bu durum bypass ameliyatına ek bir cerrahi işlem uygulanarak tedavi edilir ve giderilir.

Bu site, Kalp Damar Cerrahisi klinik uygulamaları ile ilgili genel bilgileri ve kendi tecrübelerimi yansıtmayı hedeflemektedir. Hastalarımızın kendileri için en doğru olanı ancak doktorları ile yüz yüze görüşerek elde edebilecekleri aşikardır. Dolayısıyla sağlığınızdan site içeriği sorumlu tutulamaz. Sitenin görsel gücünü artırmak amacıyla anasayfadaki sınırlı sayıda fotoğraf profesyonel galerilerden alınmıştır. Videolar ise tamamen kendi uyguladığım ameliyatlardan seçilmiş ve kısaltılarak sunuma uygun hale getirilmiştir.

Copyright @2023 Prof. Dr. Tarık Kızıltan. Devmensoft tarafından hazırlanmıştır.